Search Results

Search results 1-20 of 24.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • A my już wystartowaliśmy Osoby chętne dołączyć - wciąż można d917735fee213d5a2f0b40b9a20b0c3d.png 2897e8a5c3ca55e3539a14546f126618.png

  • Quote from TolisHellas: “I believe its because you literally waste all of your Rare materials early game to research, meaning you have no rare material left to build arms industries which is basically the most needed building for mobilization and production. ” Where is a problem? Bad players will be defeated anyway.

  • Yeah, 3rd research slot would be great - without changing time of research - lets the battlefield be more differential than now (tanks, mechanized infantry and some air)...

  • [Concept] Blockade stance

    Tobek94 - - Suggestions

    Post

    For me - its cool suggestion, its very bad when u are naval power, but go sleep and see in morning they are on the beach and our navy dont react.

  • Quote from LancelLannister: “1. Lancel Lannister #4159 2. Niemal zerowe 3. 4. Zobowiązuję się do przestrzegania wewnętrznego regulaminu mapy i zgadzam się na usunięcie z rozgrywki w przypadku jego łamania. Kilka pytań: Wiadomo kiedy rusza mapa? Jakie kraje będą dostępne i czy można wybrać preferowane? ” Mapa ruszy w Styczniu 2018(początek). Kraje będą "nowe", nie należy w ogóle sugerować się krajami dostępnymi na mapie i ich surowcami itp. Jeden/dwa kraje będą przydzielone z góry przeze mnie, re…

  • Lista zapisanych osób: Bractwo Żelaza JUTLAND Instytut EFREET Królestwo Marsylii LYTHER Nowe Niemcy DUGOSZ V RP KARWIX Rząd Francuski TERORIST77 Kaledonia Jeremiah Gottwald Palacze VAN DER KACZY

  • gq3Z1Pa.jpg Sto lat po wojnie. Cywilizacja powoli wstaje z kolan, powstają pierwsze fundamenty państwowości po upadłych imperiach, całkiem nowe twory rządzone przez tyranów jak i przeróżne sekty które weszły w posiadanie potężnych broni.Po środku jesteś Ty, lud lub Twoi dziadowie wybrali - albo i Ty sam wybrałeś się na przywódcę. To jest to, masz szacunek wśród swoich ludzi a wróg drży na słuch o Twoim imieniu. Ale tam, za murami miast nie jest już tak kolorowo, broń biologiczna i atomowa zrobił…

  • Kaczy, ale to jest jedna i ta sama mapka A co do tematu - to tak, pewnie powstanie nowy jak wszystko ogarnę.

  • tDDKtOu.jpg Rok 1950. 2 Wojna Światowa skończyła się zaledwie rok temu. Ten długotrwały konflikt wywarł ogromny wpływ na świat i granice państw. Niektóre kraje przestały istnieć, inne połączyła unia, wiele nacji wykorzystało wojenną zawieruchę do uzyskania niepodległości. Naziści widząc swój rychły koniec – poddali się i przeszli na stronę Aliantów. Dało to możliwość uniknięcia wejścia wojsk ZSRR w głąb Europy Środkowej i zepchnięcia ich za Ukrainę i Białoruś. To tylko "okruszek" sytuacji na świ…

  • Resource Trading

    Tobek94 - - Suggestions

    Post

    That would be a great idea. Navy Powers spend $$$$$$$ for ability to protect their supply ships around the world.

  • Resource Trading

    Tobek94 - - Suggestions

    Post

    Why fairplay players have to suffer from a bunch of idiots(It's not an offense)? Cheaters have been and will be, strategy in which economic / military cooperation is impossible - is it still strategy or The Sims?

  • Dziękuję za wspólną grę, niestety "dorosłe" dzieci wciąż muszą psuć innym rozgrywkę od czasów Supremacy bo nic w swoim "dorosłym" życiu nie osiągnęły i żyją na bezrobociu. Pozdrawiam!

  • Poszukiwani gracze: Francja Argentyna Kanada

  • 04.04.2017 rozpoczynamy mapę! Wolne kraje: 1. Kanada - 2. Egipt - 3. Algieria - 4. Szwecja - 5. Wietnam - 6. Argentyna - Po rozpoczęciu mapy wciąż będzie można do nas dołączyć!

  • Quote from Reger2: “Byłem na wyjezdzie, ale zanim sie zbierze ekpia to jeszcze 2 tygodnie minimum, nie wiedziałem ze sie tak spieszysz, bedzie discord, chciałbym Iran spowrotem, ” Pisałem do Ciebie 2 wiadomości, zresztą - wszyscy tego Discorda podawali lub kontaktowali się w inny sposób. A start mapy jest przewidziany na ten tydzień. A z państw które wybrałeś: "Japonia Iran Algieria" Jest wolna tylko Algieria.

  • Quote from Reger2: “Tobek94 dlaczego miałem przypisany Iran i juz nie mam, wcale mnie nie uwzględniłeś ” Bo już tydzień minął a dalej nie dostałem od Ciebie kontaktu na Discord - więc formalnie nie zapisałeś się na mapę.

  • Zapraszam do dalszej rejestracji na mapkę! Mniejsze państwa wcale nie są bezużyteczne Powiedziałbym - że na tej mapie będą miały specjalne właściwości! Lista zajętych i wolnych krajów: 1. USA – Tobek94 2. Chiny - Eternus 3. Rosja - Defous 4. Indie - *Kacper* 5. Polska - sebcio1997a 6. Australia - Dante4670 7. Japonia - geinger fire 8. Turcja - Krzyżowiec(Jacek5000) 9. Izrael(DR Kongo) - chester-gh 10. Wielka Brytania - Hiszpan 11. Niemcy - Szymon Zietek 12. Francja - GRINDWALL97 13. Meksyk - ada…

  • Great idea. That would be awesome *-*

  • Quote from Eternus: “nie no, wszyscy płacą tyle samo albo wcale Od czego są sojusze aby sobie pomagać? Prędzej bym na początku optował za 1k surki przez powiedzmy 3 tygodnie aby można się łatwiej rozwinąć a potem niech RB zdecyduje czy utrzymać ten poziom, czy też podnieść. ” Tak zrobimy!

  • Quote from Jacek5000: “Zauważyłem pewną nieścisłość. Otóż jest napisane o Jugosławii, a takowa w Confict of Nations nie występuje. ( Jest Chorwacja, Serbia itd.) Czyżby pan tobek nie zweryfikował faktów czy to zwykła pomyłka. Czekam na odpowiedź. ” 1832px-By%C5%82a_Jugos%C5%82awia_2006_(Former_Yugoslavia).svg.png Żadna pomyłka Od 1991 rozpoczął się rozpad Jugosławii a my grę zaczynamy w 1990 roku - czyli troszeczkę przyspieszymy te wydarzenia. Quote from Reger2: “Ja dla odmiany, chcialbym posias…