Search Results

Search results 1-8 of 8.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Oyun İçi Muhabbet

4EscobaR - - Turkish Forum

Çok Ağır Küfür Nasıl Oluyor Acaba Adam Anasına Küfür Ediyor Bundan Daha Ağır Nasıl Bir Küfür Bekleniyor Küfür Yasak Değil de Başka Bir Konu Oyun Sadece ingilizce olsa Ve Türk Yöneticiler Seçilmemiş olsa Dediğiniz Filtreleme olayı tamam doğru çalışmaya bilirdi ama Sizin Filtreye ekleye bileceğinizi veya küfürleri ekleyen oyun kurucularına göndere bildiğinizi düşünürsek bir Türk olarak ve Türkiye'deki küfür içeriğini bildiğinizi varsayarsak neden doğru çalışmasın Hangi Topluluk da Küfür Serbestliğ…

• Oyun İçi Muhabbet

Oyun içindeki muhabbete bakarmısınız bu oyuna bir filitreleme sistemi getirilmeli küfürlü konuşmaları engelleyecek

• Gardaşşş ben ilk okul mezunu adamım denkleme niyim girmeden kara düzen anlat hele sen Gadasını aldıgım sayılar tamam da . , : ( ) bunlar ne işe yarar sen Anam Babam Usulü yaz

• Merhaba 2 Farklı Server da Oyunuyorum Birinde 49 Şehrim Polonya Var diğerinde 41 Şehrim italya Var 41 Şehrim olan Server da Görevlendirme üslerim seviye iki olmasına Karşı Saatlık Üretim 141 bir Gün Önce 148 Di Niye Düştü onuda Anlamadım Bu Arada 41 Şehirli Oyunum 27. Günde ve Sadece 3 Ülke ile Savaştayım Toplam Üretim 7,689 Tüketim 4,270 Diğer 49 Şehirli Polonya Oyunum ise 22. Günde Ve 7 Ulus ile Savaştayım Ve Buranın Saatlik Üretimi 294 Toplam 8,963 Tüketim 1915 bu iki oyun arasında Neden bu k…

• Oyun Dil Desteği

Merhaba x4 veya dünya savaşı bu serverlar ingilizce ama flash point TR server leride ingilizce olmaya başladı Düzeltilecek mi acaba

• Oyun Sonu Görüntüleriniz !

Güzel Oyundu Ama Erken Bitti x4 oynuyamıyorum ben sürekli başında olmak lazım flash point benim için yapılmış resmen

• Bir Fikir Veya istek Olarak Nasıl Değerlendirirseniz Oyun içindeki pazar Alışverişi kısmını ve Koalisyon Kullanımı konusunda hem Daha ilgi çekici hemde Playerlar Arası Etkileşimi Güçlendirmek Adına Şu Şekilde bir Fikir oluştu örneğin 1 ülkede ikmal malzemesi üretimi çok olurken petrol veya nadir malzeme üretimi daha düşük tutulsa diğer bir ülke de nadir malzeme üretimi diğer kaynaklarından daha çok olsa buda pazara yansır ve koalisyon kuruldugunda ülkeler arası ticareti geliştirir şuan için heme…

• Fikir

Oyun içindeki pazar Alışverişi kısmını ve Koalisyon Kullanımı konusunda hem Daha ilgi çekici hemde Playerlar Arası Etkileşimi Güçlendirmek Adına Şu Şekilde bir Fikir oluştu örneğin 1 ülkede ikmal malzemesi üretimi çok olurken petrol veya nadir malzeme üretimi daha düşük tutulsa diğer bir ülke de nadir malzeme üretimi diğer kaynaklarından daha çok olsa buda pazara yansır ve koalisyon kuruldugunda ülkeler arası ticareti geliştirir şuan için hemen hemen bütün ülkeler kendilerine yete biliyor günümü…