Search Results

Search results 1-17 of 17.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Öncelikle iyi oyunlar diliyorum. Mobilde hesabınızdan çıkış yapmak için 2 yol vardır. 1. Uygulama Verilerini Silmek Uygulama ayarlarından uygulama verilerini silerek hesabınızdan çıkmış olursunuz. Böylece yeni hesabınızla girebilirsiniz. 2. Uygulamayı Silip Yüklemek Uygulamayı silip tekrar yükleyerek çıkış yapmış olursunuz. İyi oyunlar diliyorum tekrardan. Saygılarımla. Maresal Kemal

• Bu eski CoN TR destek ekibinde görev almış kişileri ve mevkilerini görebilirsiniz. Takım Lideri @ rana71 Kıdemli Oyun Operatörü @Wüstenrabe @PhihP @Marshall Utku @Stannis Kıdemli Moderatör Oyun Operatörü @Alat Urka @Maresal Kemal moderatör @LordRabe @Hrafnagud @DarkSalvatore @ReCiFTM

• CoN Türkiye Sunucusu Destek Ekibi Takım Lideri - Kıdemli Oyun Operatörü - Oyun Operatörü @HuSuKa Moderatör

• I totally agree with your thoughts on this matter. Sometimes I get bored of inactivity in the game and dream of doing crazy things like this.

• Faydalı bir konu. Filipin oynamak isteyen kişilere yol gösterecek bir rehber gibi olmuş. Şu zamana kadar Filipin oynamadım yakın zamanda oynamak istiyordum. Okurum artık

• Oyun hala sürüyor bitmedi ve bitmesine var. Ben Angola'yım (Siyah). Önceden atacağımı belirtmişim ama işlerim dolayısıyla bir süre ara vermek durumunda kaldım. Ama ne olursa olsun verilen sözler tutulmalı. Herkese keyifli oyunlar

• Tam olarak oyun bitmese de bende sonlara doğru yaklaştığı için size de destek olması amacı ile atıyorum. Keyifli Oyunlar. unknown.png

• Güzel harita biterse bende atacağım

• Quote from SomDi: “Quote from DeliOyuncu12: “Good topic, but I don't agree on one thing. It may be advantageous to use tanks in Libya, but according to your strategy, it can be achieved very easily with armored combat vehicles, not tanks. Many African countries such as Algeria and Morocco are full of mountainous areas. Because of this, the tank becomes weaker there. Armored combat vehicle makes more sense. It's stronger in the mountains so you hit better. Build navies Build destroyer-fiikrateyn …

• Good topic, but I don't agree on one thing. It may be advantageous to use tanks in Libya, but according to your strategy, it can be achieved very easily with armored combat vehicles, not tanks. Many African countries such as Algeria and Morocco are full of mountainous areas. Because of this, the tank becomes weaker there. Armored combat vehicle makes more sense. It's stronger in the mountains so you hit better. Build navies Build destroyer-frigate and cruisers. Bomb the harbor shores. Build assa…

• Soru

Maresal Kemal - - Turkish Forum

Üzgünüm ancak dediğiniz gibi türk oyuncular aktif olmadığı için 64lük ve 100lük haritalar uluslararası olarak birleştirildi. Arkadaşlarınızla toplanıp girebilir zevklice oynayabilirsiniz.

• Tanışalım Edelim

Quote from eks26: “Merhaba arkadaşlar, Bende bu oyunu çok sevdim Ve hepte kazanıyorum Türklerden oluşan iyi ittifaklar var mı ” Dark Legacy ittifakımız mevcuttur. Katılabilirsiniz

• Soru

FlashPoint haritalarımız hala mevcuttur. Bunlara girerek oynayabilir veyahut 100 oyunculu çok uluslu oyunlara da girebilirsiniz. İyi Oyunlar

• Selamlar Arkadaşlar, Bugün sizlerle donanma savaşlarını ele alacağız. Pek çok kişinin merak ettiği bu konuyu çok uzatmadan ele alalım. Kıyı Savunması Nasıl Yapılır ? Öncelikle bize lazım olan birimleri ve ne şekilde koruyacağız onu hesaplayalım. Bize lazım olan şeyler şunlar; Korvet, Fıkrateyn, Saldırı Denizaltısı, Muhrip, Kruvazör, Donanma Taaruz Uçakları E hocam bunları aldık da nasıl kullanacağız ? Nasıl Bir Taktik yapacağız ? Öncelikle karşı tarafın gelen donanmasını incelemek zorundayız. Bu…

• Merhaba Generaller, Bu gün size nasıl detaylı bir savunma yapılır bunu açıklayacağım. Haydi başlayalım. Öncelikle yapacağınız şey büyük şehirleri savunmaktır. Küçük eyaletleriniz illa ki geri alınır ancak şehirlerinizi ve orada ki bina ve üretim gücünü kaybetmeyi göze alamayız. O yüzden şehirlerinize Hastahane ve Sığınak yapın. Hava savunmalarınız ve Piyadeleriniz varsa ulusal muhafızlarınız orada olsun. Ek olarak saldıran şehirden değil ama civarından uçak veyahut helikopter kaldırabilirsiniz. …

• Rehber- Acemi için

Merhaba, Bugün pek çok oyuncunun merak ettiği konuları cevaplamak üzere size bir rehber hazırlayacağım. İyi Okumalar. Saldırı/Saldırı birimleri ve Eyalet ele geçirme Öncelikle, Kendi doktrinlerinize göre birimlerinizi yani saldırı birimlerinizi ayarlamalısınız. Havacı iseniz ona göre, Karacı iseniz ona göre veyahut denizci iseniz ona göre ordu düzenlemeleri ve doğu- batı doktrini seçebilirsiniz. Bunlar için Conflict of Nations Wiki sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eyaletler , piyade olmadan işga…

• Tanışalım Edelim

Ben Kemal, 18 yaşındayım. CoN'u severek oynayan biriyim. Yazılım ile uğraşmak hobimdir. Sizlerle tanışmak benim için çok güzel bir anı olacaktır