Search Results

Search results 1-14 of 14.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Merhaba, Güzel mesajların için teşekkürler, kısaca mesajlarına yanıt vermeye çalışayım. 1- Avcı uçaklarını temel seçme nedenim oyuncuların genelinin erken taaruz uçağına gitmesine dayanıyor. Oyunu oynayanlar bilecektir ki erkenden başkentinde hava üssü 2 yapmaya çalışan bir çok kişi var ve sürekli başkent üzerinden taaruz uçağı üretimi gerçekleştiriyorlar. Bunlara karşı avcı en güçlü silah. Bunun dışında Japonya'ya ait doktrinde 2 veya 3. araştırma seviyesinden sonra erken araştırma sayfası açma…

• Adı üstünde bir hesaplama yapıyorsak matematiğin yardımını almamız gerekir yazılı şekilde anlatayım. 1- Günlük Üretim değerinden Toplam Harcama miktarını çıkar. 2- Çıkan sonucu saatlik hesaba dönüştürebilmek için 24 e böl. Bu durumda saatlik üretimin sonucunu bulabilirsin.

• ( Üretim - Toplam Tüketim ) / 24 : Saatlik Üretim ( 7659 - 4270 ) / 24 : 141 (,2..........) ( 8963 - 1915 ) / 24 : 293 (,6..........) (, sonrasında 1 veya 4 arası rakam çıkması durumunda sayı çıkan ana sonuç, 5 veya 9 arası ise sonuç + 1) Bu denklemle hesaplayabilirsin, yani evet etkiler.

• unknown.png Güzel oyundu, eline sağlık. Bu turdan sonra bunu bir konuya dönüştürmen oldukça güzel olmuş.

• Quote from playbabe: “VOTE NOW! select your favorite model of following units. The result will be represented to Community manager to purpose more custom emoji to official CON's discord server. [ Click here for link ] in the first round I present you 3 units; MRLs, SAM and Corvette, with one more special vote. why these are first? gotta sorry extracting units sprite is a heavy repeated work so units with fewer model will be on the vote first. forum.conflictnations.com/inde…5f524c5d1b9063c310ba7c…

• Conflict of Nations bazında henüz tecrübem ayrıntılı diyebileceğim seviyede bir bilgim yok bu yüzden bundan önce diğer (CoN Türevleri) oyunlarda yazmaya çalıştığım tarz rehberleri örnek alarak uyarladım. Oynadıkça ve yorumlar geldikçe konuya ekleme yaparak daha da kuvvetlendireceğiz umarım

• Herkese Selamlar! Bu gün sizlere Japonya oynama konusunda bilgileri aktaracağım yazımı yazıyor olacağım. Yazıya başlamadan önce kullandığım gün terimlerinin her hız turuna hitap etmesi için oyun günü olduğunun altını çizerim. Japonya klasik bir ada ülkesi olarak gözükse de diğer ada ülkelerine kıyasla oyunda başlayabileceğiniz en iyi ada ülkesi olarak sayılabilir. Bunun başlıca sebepleri; - Yakınında başlangıç aşamasında büyük bir tehdit olmaması. (Örneğin; Küba da Amerika-Meksika-Venezuela , En…

• Oyun Sonu Görüntüleriniz !

Darkinz - - Turkish Forum

Dün gece biten turumuz. Gün 42. Koalisyon üyelerimiz ve puanları aşağıda. unknown.png unknown.png

a8924ed7ae293cc874ea8d1dea06c345.png Yeni bir zafer daha.. Gün 62 World War 4x Koalisyon Üyelerimiz ; Hindistan, Japonya, Meksika, Bolivya, Kazakistan

• Türk oyunculara aktif olarak hizmet veren Dark Legacy ve Legacy Academy ittifakına katılmak ister misin? İttifakımıza katılımları oyun içerisinde tecrübeli, günün genelinde discord ve oyun içerisinde aktif olan oyunculara açık hale getiriyoruz ve şartlara uyan herkesi discord sunucumuza davet ediyoruz! İttifakımız içerisinde takım uyumuna önem veren, ittifak savaşlarına katılım konusunda sorun yaşamayacak kişileri barındırıyoruz ve ay içerisinde oldukça fazla ittifak savaşı ve ortak turlar düzen…

• Alliance Game

Darkinz - - Alliance : Game Exchange

Hi @Randomguy93 I'll create conversation pls wiew

• Genelde Ada ülkelerini tercih ederim. Donanmaların oldukça güçlü olduklarını düşünüyorum ve kullanması da oldukça keyifli geliyor Ülke adı vermem gerekirse; İngiltere Japonya Endonezya

Konun üstünden biraz geçse de bende bir ekleme yapayım 2ac88680d5fc3a343e8680c9bec403dc-png.png Bir kaç saat önce biten 4x-apocalypse haritamız. Gün 51 Koalisyon üyelerimiz ; Arjantin, Almanya, İngiltere, Polonya ve Yunanistan.

• Alliance Game

Darkinz - - Alliance : Game Exchange

Hi all, I am Dark Legacy Leader Darkinz, My alliance is looking for an alliance match with the following conditions; Mediterranean Map 5v5 The use of gold is prohibited 5 Days peace period Alliances eligible for the alliance match can contact me. You can request a regulation on the condition.