Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Filipinler'den sonra söz verdiğim gibi bugün sıra Irak'a geldi. Kısaca Iraktan bahsederek başlamak istiyorum. Irak hepimizin bildiği üzere Orta-Doğu bölgesinde kilit bir nokta ve bir çok yönden saldırıya açık bir ülke. Irak Batı doktrini olmasının avantajıyla bölgede Tank ve Piyadeler ile güzelce savunmalar yapabilecek bir ülke. Irak için her ne kadar oyun öneri olarak Profesyonel oyunculara önersede, kesinlikle oyuna yeni başlamış kişiler bile rahatlıkla bu ülkede savunma yaparak hayatta kalabi…

• Çok haklısınız, ama erken oyunda donanma piyadesi üretmek çok zor duruma sokabilir. Özellikle yeni oyuncularımız daha kaynak yönetimini sağlayamazken onlara donanma piyadesi üreten demek biraz saçma gelebilirdi. Her ne kadar burada oyunu artık anlamış kavramış oyunculara önersemde, yeni oyuncularımızda heves edebilir bu durumda. Adalar ülkesi oynarken zaten Hava ve Kara birimlerine odaklanmamak çok büyük bir hata oluyor maalesef ve bunu yapanlarda çok oluyor dikkat edilmesi en önemli hususlar. Y…

• Evet, uzun zamandır foruma bakmıyordum ve sizlere ülkelerle ilgili deneyimimi nelere dikkat etmeniz gerekli gibi rehber serimi ise bu süre zarfı boyunca boşlamış oldum, bu yüzden sizlere bu konuda öncelikle üzgün olduğumu belirtmeliyim. Bu süre zarfı içerisinde bir takım ülkeleri daha oynayıp detaylı şekilde deneyimleme şansı elde ettim. Öncelikle uyarayım bunlar benim oynadığım haritada yaşadığım olaya göre hazırlanmıştır, bunlara uymanız şart değildir kişisel tercihinize kalmıştır. * olarak iş…

• Türk oyuncularının çoğunun Discord gibi günlük hayatta kolaylık sağlayan uygulamaları kullanmadıkları için bazı şeyleri forumdan yayımlayarak duyurmak istemekteyiz. Türkiye sunucusunda Discord için aktif İttifak ve Role-Play sunucularına kolay erişim için aşağıda sizlere linkler ve bilgilerini bırakacağım; Hell Roleplay; CoW, CoN ve S1914 oyunlarında roleplay yapma amacında olan ve +90 aktif oyuncu sayısına sahip bir roleplay alanıdır. Discord sunucuları; discord.gg/fVfhqNPcUf Battle Axe Rolepla…

• Geçen haftalarda , 2 kişilik bir ekip ile "Afrika" kıtasında oynama kararı aldık ve seçimlerimizi, Etiyopya, Sudan ve Yemen olarak seçtik. Yemen oynamayı kendi şahsi gönlümle bir şevkle istedim ve PİŞMAN oldum. Açıkçası bundan önceki makalemi okuyanlar görmüştür ki İspanya, İkmal malzemesine aç bir ülke demiştim. Maalesef aynı şey Yemen içinde geçerli, İkmal üretimini az yapan bir devlet, ilk zamanlar birim üretememekten dolayı çok aktif bir rol oynayamadım, yeterli sayıda birliklere sahip olmad…

• Sizlere de yorumunuz için teşekkür ederim . Bu tür konuları burada paylaşmaya devam edip oyuncularımızı az da olsa bilgilendirmeye devam edicem .

• Evet, İspanya seçimini en son oynamış bulunduğum bir 4x modun da tecrübe ettim ve sizlere bu tecrübemde eğer İspanya oynayacaksanız, oynamak istiyorsanız, size bu konuda az veya çok bu makalenin yararı olacaktır. İspanya, nam-ı değer boğalarla güreş tutanların mekanı olan İspanya. Bu devleti neden oynamalıyız? Çünkü, hem avrupa hem de afrikaya açılan 2 sihirli kapısı var Tabii ki bu kapılar sadece bize özel değil bu kapıdan herkes geçebiliyor ama bizim geçişimizden sonrası o kapıyı kapatmamız ge…