"Znikajace" zloto

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    • Witam.

      Niestety nie można sprawdzić nigdzie gdzie i jak się używało swoje złoto, ale ja zrobiłem to za dzieje. Oczywiście mógł tobie zniknąć tysiak lub dwa, a tak dokładnie to 1,500 złota.

      Wczoraj o godzinie 13:00, 1k na nc MISJA PREMIUM w Acapulco Zaburzenie gospodarki.
      Wczoraj o godzinie 16:00, 500 na nc MISJA PREMIUM w Acapulco Zaburzenie gospodarki.

      Czas nie jest prawidłowy, ale to było pomiedzy 13:00 do 16:00.

      P.S Wczoraj to chodzi mi o 5 lipca.
      Have a nice following day
      - Luoniev

      Conflict of nations - PL Team Leader, EN Senior Moderator

      The post was edited 1 time, last by Luoniev ().

    • uppss no to ladnie, wydalem zloto (aczkolwiek nie przypominam sobie) na "zaburzenie gospodarki" w gierce ktora sie skonczyla tego samego dnia (bodajze) calkowita masakra przeciwnika i rzeczone "zaburzenie gospodarki" nic a nic nie wnioslo do rozgrywki ...

      nie wazne, moj blad (chyba), acz przydaloby sie dodatkowe "zabezpiecznie" typu: "are you sure" czy cos w tym stylu, ze o mozliwosci sprawdzenia samemu nie wspomne

      wielkie dzieki za sprawdzenie
    • Nie raz już dostaliśmy jakiś report z takim samym problemem, deweloperski pewnie dodadzą jakieś zabezpieczenie, ale kiedy to będzie zrobione to niestety nie wiem, teraz jest dużo pracy nad następnym patczem.

      I oczywiście nie ma problemu, jak będziesz miał więcej problemów to tylko pisz na forum. :)
      Have a nice following day
      - Luoniev

      Conflict of nations - PL Team Leader, EN Senior Moderator

      The post was edited 1 time, last by Luoniev ().