Konto Premium

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    • Konto Premium

      Mam propozycje w kwestii konta Premium.
      1. Przywrócić możliwość tworzenia nowych map - niech będzie to rzadko, ale będzie- np. raz na kwartał.
      2. Stworzenie map dla użytkowników Premium, w których nie będzie możliwości używania golda, albo będzie to możliwe na ustalonym poziomie (równym dla wszystkich).

      Podane powyżej propozycje są jedną z możliwości, aby dać możliwość grania na mapach na równych zasadach w kwestii dodatkowych opcji premium.
    • Wcale nie @Eternus :).

      Niestety nie przywrócimy tworzenia map, bo za dużo graczy grało sobie na boty, zamiast na mapach, które tworzyło bardzo puste mapy. Nasza gra jest MMO, a nie dla jednego gracza, dlatego tę funkcję usunęliśmy, jest za mało graczy, żeby ją przywrócić nawet tylko dla użytkowników premium. Mamy na pewno za mało graczy na oddziale polskim.

      Gry bez złota też nie będą opcją tworzenia map, jak chce się mapę bez złota, można zgarnąć ludzi, żeby jedną mapę wypełnić jako role/play, gdzie możecie mieć własne reguły, na przykład nie używać złota. Też w tym roku odbędą się turnieje, gdzie złoto będzie zabronione i oprócz tego, jak będzie dosyć graczy, jest możliwość, że wprowadzimy turnieje miesięcznie, czyli jedna mapa na miesiąc gdzie złoto też będzie zabronione.
      Have a nice following day
      - Luoniev

      Conflict of nations - PL Team Leader, EN Senior Moderator
    • Oby L :) Za moich czasów to było jak grochem o ścianę...

      A skoro twierdzisz, że szefostwo słucha to pozwolę sobie podzielić się pewną refleksją i pomysłem: jednak dla premiuchów (bez obrazy vipki) to byście mogli jednak dać możliwość tworzenia map bez możliwości używania złota albo z dużym ograniczeniem. W końcu premiuch za premium zapłacił a to dużo lepszy sposób na wspieranie gry niż złoto (wystarczy spojrzeć co ludzie wypisują na steam pod CoN). Przy czym liczba takich map na raz na premiucha byłaby ograniczona do powiedzmy 2 bądź 3 (ale koniecznie również mapy z szybkoscią x4).

      Problem z RP jest taki, że nie ma nikogo kto by wyegzekwował złamanie reguł - tylko krucjata graczy co zaburzy sam RP. Turnieje PL? Bo ostatnio to się chyba jeden gostek zgłosił :P

      Luoniev wrote:


      Mamy na pewno za mało graczy na oddziale polskim.
      to również jest gruby balet. Mam nadzieję, że przynajmniej wiecie dlaczego tak jest ;)

      PS
      Dawajcie Euro mapy x4 normalnie a nie tylko od święta. Tylko nie mów, że to mój pomysł bo G go z biegu odrzuci ;)
    • Niestety premium nie będzie dawać możliwości tworzenia map, może kiedyś w przyszłości, a gry RP są przez nas też chronione, jak jest reguł, że nie wolno używać złota, możemy to sprawdzić i gracza wyrzucić z meczu.

      A gry bez złota będą, jak pisałem, miesięcznie, co miesiąc będzie jedna mapa robiona gdzie gracze, złota nie będą mogli używać, a za to mogą złoto wygrać, nad tym jeszcze pracuję, ale to będzie na razie jedyną możliwością dla graczy. Takie miesięcznie turnieje.

      A na temat map x4, na razie co weekend mamy specjalny ewent, ale jak tobie chodzi o mapy x4 dla mniej graczy, to mogę coś z tym załatwić.
      Have a nice following day
      - Luoniev

      Conflict of nations - PL Team Leader, EN Senior Moderator
    • x4 Europa chodzi mi o to aby takie mapy pojawiały się w ciągu tygodnia (tworzone z automatu gdy poprzednie się zapełnią), tak jak to jest z x4 world. Bo obecnie to właśnie tylko od święta są (event albo weekend). Szkoda też, że nie ma tej mapy Middle East x4 (tzn. jest od święta czyli eventu - raz na to trafiłem, ale nie zdążyłem nawet do mapy dołączyć bo już się zapełniły).
    • Witam ponownie,

      Teraz jest trochę inaczej, mamy serwery miedzy narodowe, teraz mamy tak jak pisałeś, ciągle mapy x4 w rotacji. Ostatnio mamy troszkę z nimi problemy, ale są, i mają być w rotacji tak jak normalne mapy.

      Starsze mapy które mamy jak Middle East x4, to niestety mapa zostaje eventowa. Może zrobimy event gdzie jedynie są tworzone stare mapki przez kilka dni, łatwiej by była jedną lub dwie wtedy złapać.
      Have a nice following day
      - Luoniev

      Conflict of nations - PL Team Leader, EN Senior Moderator