Flash Point Server İş Gücü Karşılaştırması

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Flash Point Server İş Gücü Karşılaştırması

Merhaba 2 Farklı Server da Oyunuyorum Birinde 49 Şehrim Polonya Var diğerinde 41 Şehrim italya Var

41 Şehrim olan Server da Görevlendirme üslerim seviye iki olmasına Karşı Saatlık Üretim 141 bir Gün Önce 148 Di Niye Düştü onuda Anlamadım Bu Arada 41 Şehirli Oyunum 27. Günde ve Sadece 3 Ülke ile Savaştayım Toplam Üretim 7,689 Tüketim 4,270

Diğer 49 Şehirli Polonya Oyunum ise 22. Günde Ve 7 Ulus ile Savaştayım Ve Buranın Saatlik Üretimi 294 Toplam 8,963 Tüketim 1915

bu iki oyun arasında Neden bu kadar Fark var

Tüketim Değerleri Saatlik Üretimi Etkiler mi ? veya Sunucuda Bir Sorun Olabilir mi
      Files
    • ( Üretim - Toplam Tüketim ) / 24 : Saatlik Üretim

( 7659 - 4270 ) / 24 : 141 (,2..........)

( 8963 - 1915 ) / 24 : 293 (,6..........)

(, sonrasında 1 veya 4 arası rakam çıkması durumunda sayı çıkan ana sonuç, 5 veya 9 arası ise sonuç + 1)

Bu denklemle hesaplayabilirsin, yani evet etkiler.
      ''Everyone wants, happiness. No one wants pain. But you can’t have a rainbow without a little rain.'

Darkinz | Rank 69 - First Sergenat | Forum - Private

Dark Legacy
    • Adı üstünde bir hesaplama yapıyorsak matematiğin yardımını almamız gerekir :D yazılı şekilde anlatayım.

1- Günlük Üretim değerinden Toplam Harcama miktarını çıkar.
      2- Çıkan sonucu saatlik hesaba dönüştürebilmek için 24 e böl.

Bu durumda saatlik üretimin sonucunu bulabilirsin. :thumbsup:
      ''Everyone wants, happiness. No one wants pain. But you can’t have a rainbow without a little rain.'

Darkinz | Rank 69 - First Sergenat | Forum - Private

Dark Legacy