Luoniev Team Lead - PL

• Male
  • 23
  • from Finland
  • Member since Dec 28th 2016
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rooikat72 -

kupiłem złoto godzinę temu, płatność DOT PAY-BLIK i nic nie dostałem. Ostatnio było prawie natychmiast

• Luoniev -

Witaj Rooikat,

Mieliśmy jakieś problemy z kupnem złota, prosiłbym o to, żebyś zgłosił to jako bug w grze, i poddał, najwięcej informacji jak możesz. Jeden z naszych deweloperów ci pomoże odzyskać zakupione złoto lub sprawdzić co poszło nie tak.

• Rooikat72 -

Hej. Wysłałem 2 maile na adres invoice@bytro.com, podany jako e-mail sprzedawcy i nieotrzymałem żadnej odpowiedzi. Czy możesz mi jakoś pomóc, gdzie napisać i jakie dane podać.
      pozdrawiam

• Rooikat72 -

...i jako bug w grze też to zgłosiłem

• Luoniev -

Widzę, że zgłosiłeś to jako bug, dzisiaj ja i deweloperzy sprawdzimy twoją sytuację.

Adres invoice@bytro.com, nie pomoże, bo to jest całkowicie inna firma, z którą współpracujemy. Jak chcesz wysyłać bezpośrednio do nas maila, to na support@doradogames.com.

• Rooikat72 -

Ok. Dzięki, będę czekał na info. Kwota za zamówienie już poszła (przeszła z zablokowanych do zrealizowanych).